Milí studenti a studentky, také to znáte?

  • Učíte se česky už pár let, ale když pak máte před někým promluvit, máte strach. Nenapadají Vás vhodná slovíčka, nevíte, jak větu poskládat.
  • Čeká Vás zkouška z češtiny a nevíte, jak se na ni dobře připravit. Ze které učebnice? Na co se soustředit nejvíc?
  • Po první větě se Vás většina lidí zeptá: „Odkud jste?“ – a to Vás štve! Copak se nikdy nezbavíte toho přízvuku?
  • Pracujete v zaměstnání, které neodpovídá Vašemu vzdělání. Nemáte nostrifikované vzdělání a nevěříte si, že byste mohli získat lepší práci.

Tak to pojďte společně řešit a nenechte se omezovat svou češtinou. 

Společně můžeme dosáhnout toho, že:

Jaké kurzy nabízím?

Individuální výuka

Skupinové kurzy 

Různé specialitky

Kde kurzy probíhají?

Výuka probíhá v učebně v centru Českých Budějovic.

Adresa: Krajinská 230/31, České Budějovice

Vchod do budovy je z Pasáže Krajinská. U vchodu zazvoňte na zvonek označený mým jménem, učebnu pak najdete v prvním patře. Můžete jít po schodech nebo se svézt výtahem.

Pokud přijedete autem, můžete využít parkovací místa v přilehlých ulicích, větší parkoviště pak najdete na Mariánském náměstí nebo v obchodním centru Mariánská.

Nejbližší zastávky MHD jsou U Zelené ratolesti (linky 1, 3, 14) a Poliklinika Sever (linky 1, 2, 3, 6, 9, 11, 14, 23).

A úplně nejlíp se sem dostanete pěšky, na kole nebo na koloběžce. 

 

Máte zájem o kurz češtiny?

Nejprve si s Vámi domluvím úvodní schůzku. Nabídnu Vám kávu nebo čaj a promluvíme si o tom, co konkrétně potřebujete a jak bude naše spolupráce vypadat. 

Pak už se budeme vídat na společných hodinách češtiny:)

Termín schůzky si se mnou domluvte:

Co o mně řekli studenti a organizace, kde jsem učila?

Chtěla jsem poděkovat paní učitelce za její práci. Vy jste kreativní ve výuce, perfektně kombinujete tradiční i moderní pedagogické postupy. Nejdůležitější je, že Vy k nám (studentům) moc slušně se chováte. Jste ideální učitel, přísny a milý.

Halyna Trač
Výuku českého jazyka hodnotím kladně. Hodiny byly zajímavé a přínosné. Paní učitelka srozumitelně nám vše vysvětlovala a dokázala rozmluvit a zapojit do diskuzí celou skupinu. Tímto bych chtěla paní učitelce za vše poděkovat.
Liudmyla Stupak
Lektorka u nás vedla skupinové kurzy češtiny pro cizince téměř tři roky. Učila skupinu dospělých studentů i dětí. Pro dospělé studenty lektorka dva roky po sobě pomáhala s organizací vícedenního intenzivního kurzu, děti učila v průběhu letních prázdnin v rámci týdenního příměstského tábora. Veškeré kurzy byly vedené velmi zodpovědně a pečlivě.
Diecézní charita
Diecézní charita České Budějovice
S manželkou se učíme česky více než dva roky. Na lekce chodíme s radostí, protože jsou zajímavé a rozmanité. Díky paní učitelce je to vždy velmi zábavné. Paní Michaela Dušková je moderna a kreativní učitelka, jsme jí moc vděční.

Serhii Sehin
Yuliia Sehina
Opravdu bych chtěla doporučit paní učitelku. Když jsem přišla na první výuku praktické nemluvila češtinou. teď už mám úroveň B2. Líbí mně se učit jazyk jako hry. Taky má hezké vysvětlení gramatiky.

Tetiana Stupak