Вивчаєте чеську мову вже певний час, але досі боїтеся заговорити?
Робите помилки, коли пишете?
Ви теж можете розмовляти та думати чеською!

Як викладачка чеської мови я веду індивідуальні та групові курси в Чеських Будейовицях.

Приділіть мені лише дві години свого часу на тиждень, і ви незабаром побачите, що розмовляєте чеською без зайвої напруги та довгих пошуків потрібних слів та правильної граматики.

Хіба ж це не гарна ідея?

Домовтеся зі мною про першу зустріч. За кавою або чаєм обговоримо яким саме чином ви зможете досягти своєї мети. 

Як я можу допомогти вам із вивченням чеської мови?

Індивідуальне навчання

Групові курси

Онлайн матеріали

Статті, поради

Ви засмучуєтесь через брак часу на вивчення чеської мови?

Спробуйте поради, щоб зробити навчання веселим і впродовж всього дня.

Що кажуть про мене студенти та організації, де я викладала?

Chtěla jsem poděkovat paní učitelce za její práci. Vy jste kreativní ve výuce, perfektně kombinujete tradiční i moderní pedagogické postupy. Nejdůležitější je, že Vy k nám (studentům) moc slušně se chováte. Jste ideální učitel, přísny a milý.

Halyna Trač
Výuku českého jazyka hodnotím kladně. Hodiny byly zajímavé a přínosné. Paní učitelka srozumitelně nám vše vysvětlovala a dokázala rozmluvit a zapojit do diskuzí celou skupinu. Tímto bych chtěla paní učitelce za vše poděkovat.
Liudmyla Stupak
Lektorka u nás vedla skupinové kurzy češtiny pro cizince téměř tři roky. Učila skupinu dospělých studentů i dětí. Pro dospělé studenty lektorka dva roky po sobě pomáhala s organizací vícedenního intenzivního kurzu, děti učila v průběhu letních prázdnin v rámci týdenního příměstského tábora. Veškeré kurzy byly vedené velmi zodpovědně a pečlivě.
Diecézní charita
Diecézní charita České Budějovice
S manželkou se učíme česky více než dva roky. Na lekce chodíme s radostí, protože jsou zajímavé a rozmanité. Díky paní učitelce je to vždy velmi zábavné. Paní Michaela Dušková je moderna a kreativní učitelka, jsme jí moc vděční.

Serhii Sehin
Yuliia Sehina
Opravdu bych chtěla doporučit paní učitelku. Když jsem přišla na první výuku praktické nemluvila češtinou. teď už mám úroveň B2. Líbí mně se učit jazyk jako hry. Taky má hezké vysvětlení gramatiky.

Tetiana Stupak

Для розваги, натхнення, навчання...

Zvládněte SE a SI! (2.část)

Dnes nás čekají slovesa, která u sebe mohou mít SE nebo SI, ale také nemusí. A pozor - někdy to může měnit jejich význam. Pojďme se společně na ně podívat!

Jak se dají snadno naučit slovíčka?

Nová slovíčka se můžete naučit rychle a zároveň je do dalšího dne nezapomenout. Je na to jednoduchý trik. Zapojte při učení své emoce a také fantazii, půjde to lépe!

"Zlom vaz!" Už jste to slyšeli?

Zlom vaz! Nebuď labuť! Nemaluj čerta na zeď! To jsou všechno idiomy, které můžete v hovoru běžně zaslechnout. Zapamatujte si jejich význam, ať vás už nepřekvapí.