Sie lernen schon seit langem Tschechisch, haben aber immer noch Angst zu sprechen?
Machen Sie Fehler beim Schreiben? Auch Sie können Tschechisch sprechen und denken!

Als Tschechischlektorin leite ich Einzel- und Gruppenkurse in České Budějovice.

Schenken Sie mir zwei Stunden pro Woche Ihrer Zeit und Sie werden bald feststellen, dass Sie Tschechisch sprechen, ohne Stress und langes Nachdenken über Vokabeln oder Grammatik.

Ist das nicht eine schöne Vorstellung?

Vereinbaren Sie einen Termin mit mir. Bei Kaffee oder Tee besprechen wir, wie Sie Ihr Ziel erreichen können.

Wie kann ich Ihnen beim Tschechischlernen helfen?

Individueller Unterricht

Gruppenkurse

Online-Unterlagen

Artikel, Tipps

Sind Sie unzufrieden damit, wie wenig Zeit Sie zum Erlernen der tschechischen Sprache haben?

Probieren Sie Tipps aus, wie Sie das Lernen jeden Tag unterhaltsam gestalten können.

Was haben Studenten und Organisationen, in denen ich unterrichtet habe, über mich gesagt?

Chtěla jsem poděkovat paní učitelce za její práci. Vy jste kreativní ve výuce, perfektně kombinujete tradiční i moderní pedagogické postupy. Nejdůležitější je, že Vy k nám (studentům) moc slušně se chováte. Jste ideální učitel, přísny a milý.

Halyna Trač
Výuku českého jazyka hodnotím kladně. Hodiny byly zajímavé a přínosné. Paní učitelka srozumitelně nám vše vysvětlovala a dokázala rozmluvit a zapojit do diskuzí celou skupinu. Tímto bych chtěla paní učitelce za vše poděkovat.
Liudmyla Stupak
Lektorka u nás vedla skupinové kurzy češtiny pro cizince téměř tři roky. Učila skupinu dospělých studentů i dětí. Pro dospělé studenty lektorka dva roky po sobě pomáhala s organizací vícedenního intenzivního kurzu, děti učila v průběhu letních prázdnin v rámci týdenního příměstského tábora. Veškeré kurzy byly vedené velmi zodpovědně a pečlivě.
Diecézní charita
Diecézní charita České Budějovice
S manželkou se učíme česky více než dva roky. Na lekce chodíme s radostí, protože jsou zajímavé a rozmanité. Díky paní učitelce je to vždy velmi zábavné. Paní Michaela Dušková je moderna a kreativní učitelka, jsme jí moc vděční.

Serhii Sehin
Yuliia Sehina
Opravdu bych chtěla doporučit paní učitelku. Když jsem přišla na první výuku praktické nemluvila češtinou. teď už mám úroveň B2. Líbí mně se učit jazyk jako hry. Taky má hezké vysvětlení gramatiky.

Tetiana Stupak

Für Unterhaltung, Inspiration, Lernen...

Zvládněte SE a SI! (2.část)

Dnes nás čekají slovesa, která u sebe mohou mít SE nebo SI, ale také nemusí. A pozor - někdy to může měnit jejich význam. Pojďme se společně na ně podívat!

Jak se dají snadno naučit slovíčka?

Nová slovíčka se můžete naučit rychle a zároveň je do dalšího dne nezapomenout. Je na to jednoduchý trik. Zapojte při učení své emoce a také fantazii, půjde to lépe!

"Zlom vaz!" Už jste to slyšeli?

Zlom vaz! Nebuď labuť! Nemaluj čerta na zeď! To jsou všechno idiomy, které můžete v hovoru běžně zaslechnout. Zapamatujte si jejich význam, ať vás už nepřekvapí.